MÖBLER / Byråar, sekretärer / Sekretär 12804330
nr 1280 4330
Sekretär
1880-tal, mahogny, Bredd: 117 cm. Djup: 53 cm. Höjd: 114cm, nyckel
Kondition: slitage, skador, låset kärvar
Utrop:
1.000 kr
Såld:
100 kr
måndag 7 oktober 2019
kl 20:20:11
7/10 18:55:32